MENU

KOMPLETNÍ SLUŽBY
V OBLASTI PÉČE
O NEMOVITOSTI

 

 

CO NABÍZÍME
 

  ELEKTRIKA VODA PLYN KANALIZACE SPRÁVA BUDOV 
MONTÁŽ KUCHYNÍ 
REKONSTRUKCE BYTŮ

 

- Řešení v nejkratší možné době
Profesionálně odvedená práce
Zkušenosti v oboru
Seriózní jednání
Férová cena

Elektrické rozvody domů a bytů, kanceláří a firem jsou vybavením, do kterého by měl zasahovat pouze certifikovaný odborník. Naši elektrikáři dlouholetou praxi a zkušenosti v oboru. Provádíme kompletní elektrikářské práce...

Realizujeme montáže a opravy a montáže rozvodů vody, topení i plynu. Montujeme a opravujeme domovní i venkovní odpady a tlakové kanalizace včetně dešťových kanalizací a vsakovacích jímek.

Řešíme veškeré poruchy a havárie v oblasti VODY, PLYNU A ELEKTRIKY. Jsme vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dnů v roce. Náš havarijní servis pokrývá celou Prahu a její okolí do 25 km.

S využitím kamerového systému jsme schopni zrevidovat stav kanalizací, komínů a dalších potrubních systémů.  Z povrchu zmapujeme trasu kanalizace a zjistit její celkový stav. Disponujeme požadovanými atesty pro povinný kamerový průzkum.

Máme téměř 20-ti letou zkušenost s čištěním a případnou opravou nebo revizí kanalizací a domovních odpadů. Nabízíme profesionální přístup, moderní a výkonnou techniku zkušenosti a rozumnou cenu.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti péče o nemovitosti. Zajistíme převzetí objektu do správy, smluvní dodávku médií, úklid, běžnou preventivní údržbu objektů včetně nepřetržité havarijní služby.

Provádíme montáž standardizovaných i atypických kuchyní a kuchyňských linek. Zajistíme instalaci spotřebičů a v případě nutnosti i připojení vody. Provedeme montáž na zeď nebo na strop. 

Kde nás najdete?

Jsme tu pro vás
od pondělí do pátku,
od 8.00 do 17.00
v případě havárií
NON STOP
na čísle 603 517 664

Sídlíme na adrese
Pod baštami 277/4, 160 00 Praha 6

Volejte
00 420 / 736 107 269

Napište nám